İngilizce Kelime Ezberleme Oyunu Ön Tanıtım Sayfası

Yds,ydt,yökdil vb. sınavlara hazırlananlara yardımcı olabileceğini düşündüğümüz, henüz hazırlanmakta olan ingilizce kelime ezberleme oyunumuza ait ön tanıtım görselleri.Oyunumuz android telefon ve tabletlerle kullanılabilecek olup, kullanıcının deneme bölümleri sonrası tek seferlik olmak üzere ücretli olacaktır.

Kullanıcı oyundan verim alırsa tek seferlik cüzi miktardaki ücretle (tahmini olarak fiyatı 15 TL gibi bir rakam olacak) satın almadan sonra istediği kadar oynayabilecek, tabi her bölümü başarıyla tamamladıktan sonra.

İngilizce kelime ezberleme oyunumuzda şu anki planımıza göre her bir bölüm için kullanıcıya 25 ingilizce kelimenin anlamı 3’er kez sorulacak yani ingilizce çalışan arkadaşın bir sonraki bölüme geçebilmesi için her bir bölümde 75 kere doğru cevap vermesi gerekecektir.(Henüz oyun akışını netleştirmedik, burada önemli olan kullanıcı oynarken kelimeleri de gerçekten ezberleyebilmelidir.

Yds,yökdil,ydt vb. sınavlara hazırlanırken size yardımcı olabileğini düşündüğümüz ingilizce kelime ezberleme oyunumuzun ön tanıtım yazısından şimdilik bu kadar, ilerleyen günlerde (bu yazı 27 Mayıs Perşembe günü yazıldı , sayfanın yayınlanma tarihi 11 Ekim 2019 gözüksede ) yaklaşık 30 Temmuz 2021 gibi oyunu Google Play Store’da yayına almayı planlıyoruz.Görüşmek üzere sağlıcakla kalın, Allah’a emanet olun